Medical health care
To make your life longer and better

padaczki: przyczyny, objawy, rodzaje i leczeniepadaczką: —

padaczka jest jednym z uwarunkowań medycznych. Jest to jeden z napadów zaburzeń. to jest przewlekłe zaburzenia neurologiczne. go charakteryzuje się powtarzającym unprovoked napadów. to efekty prawie 50 milionów ludzi na całym świecie. nie jest wyleczona, ale mogą być kontrolowane. jest zwykle traktowane z leczenia. w niektórych przypadkach chirurgii preferowany jest, nie wszystkie są padaczki zespół całe życie. u dzieci to może zniknąć w późniejszych latach.


Klasyfikacja padaczki: —

padaczką są sklasyfikowane w następujący sposób:

1. na podstawie pacjentów
2. przestrzegając przejawy napadów.
3. na podstawie jeżeli napadów pochodzi w mózgu.
4. jako część dyskretne, rozpoznawalnemu zespołu medycznego.
5. w oparciu o zdarzenia, które powoduje drgawki.


diagnozowania padaczki: —

Pacjent powinien być dokładnie ocenione w diagnostyce choroby we właściwy sposób. ważne jest, aby lekarz zebranie uważać historii, takich jak narodziny, dzieciństwo, rodzinę medycznej historii żadnych neurologicznych historii, leczenia itp. historii układ nerwowy, dokładnej historii narkotyków, spożycie alkoholu, powinny zostać podjęte. szczegółową historię zajęcie jest bardzo istotne rozróżnienie rodzaju zajęcia. znaczące zdarzenia są następujące:

1. wydarzenia, które występuje z napadów.

2. charakter wystąpienie zajęcia

3. obecność wyzwala takie jak pozbawianie snu itp.

4. czasu, w jakim występuje, zajęcia w dzień.

5. czy zajęcia występuje podczas pracy lub snu.

6. czy świadomość odzyska szybko lub nie zostanie ona przedłużona.

szczegółowej fizycznego badania neurologiczne i oceny powinny być dokonane. badanie krwi, moczu, badanie ujawnia wszelkie choroby nerek lub wątroby, zaburzenia. narastać negatywne skutki anty padaczką narkotykami i wykluczyć lub określenie pewnych przyczyn. Wyniki te również stworzenie podstawowej monitorowania nerek i wątroby, gdy pacjent jest w anty-Epileptic leków.

ważne jest, aby zidentyfikować i leczyć uraz lub jakiekolwiek szkody lub jakiejkolwiek choroby, która powoduje drgawki.
1. uraz głowy
2. szkody
3. zatrucia narkotykami


elektroencefalogram: —

-to jest ważne badania stosowane do diagnozowania zaburzeń zajęcia. stwierdzenia nieprawidłowego aktywność elektryczna w mózgu, zawiera informacje o rodzaju napadów zaburzeń lokalizuje obszar, w którym obszarze napadów występuje.

-niektóre ustalenia dotyczące elektroencefalogram są specyficzne dla poszczególnych zaburzeń i podtypów padaczki. skorelowanie tego typu danych z objawów klinicznych napadów często pomaga dokonać dokładnej diagnozy.

-innych badań prowadzonych przez lekarzy, że badania neurologiczne egzamin swój odruchów, napięcia mięśniowego, siłę mięśni, zmysłowej funkcji chodu, postawy, koordynację i równowagę.

-badania krwi mogą być konieczne w celu sprawdzenia, czy problemy, takie jak infekcje, zatrucia ołowiu, niedokrwistość lub cukrzyca.

przed jej elektroencefalogram badania lekarz powinien poinformować pacjenta, aby uniknąć opracowania stylizacji włosów, tłustej fryzjerskie lub metalu fryzjerskie. pacjent musi unikać podejmowania kofeina 6 godzin przed procedurą. procedura jest bezbolesny i trwa do 30 minut.


tomografii komputerowej: –

Jest to procedura komputerowych skanowania. Jest to specjalny typ x-ray, który uzyska obraz przekroju poprzecznego w mózgu w innej perspektywy. skanowania ujawnia nieprawidłowości w mózgu.


rezonansu magnetycznego: —

dostarcza szczegółowych obraz mózgu za pomocą fal radiowych i silne pole magnetyczne. również ujawnia nieprawidłowości w mózgu.


objawy padaczki: —

padaczka jest ze względu na nieprawidłowe działanie mózgu. więc zajęcie może wpływ jakikolwiek proces naszego mózgu prowadzi. napadów mogą wytwarzać, krótkoterminowe psychicznego błąd, niekontrolowane ruchy szarpnięcia końców, całkowitą lub częściową utratę przytomności. zajęcia mogą rozpocząć się w jednej części mózgu i może rozprzestrzeniać się na inne części. w oparciu o nieprawidłowe działanie mózgu konfiskat mogą być sklasyfikowane jako częściowe lub uogólnione.


bez napadów padaczki.?

padaczka jest skomplikowane zaburzenia mózgu. chociaż padaczki jest przede wszystkim charakteryzują się napadów, rodzaj napadów może być różna w zależności od rodzaju napadów i poszczególne osoby.

u starszych osób dorosłych, zwłaszcza, napady są zazwyczaj bardziej subtelny niż u młodszych osób i mogą być wyświetlane jako krótką pamięć uchybień lub epizody zamieszanie. w niektórych przypadkach może spowodować drgawki niewielkie zmiany w świadomości. również, mimowolne wytrząsanie jest mniej wspólną cechą napadów u starszych dorosłych.

chociaż może wystąpić w każdym wieku, początek padaczki jest często spotykane po wieku 65 lat.


powikłania padaczki: —

podejrzenia powikłań są urazami głowy wszelkie wypadki, złamania, etc. konfiskat osoby mogą wchodzić do wody, dotknij ogniem itd. całkowicie zajętego mienia osoby podatne na wszystkie rodzaje obrażeń.


leczenia padaczki —

Epileptic walki z narkotykami są skuteczne leczenie kontroli napadów padaczkowych w pacjenta. niektóre z innych leków może zmniejszyć intensywność i czas trwania takich napadów. Minimalna dawka i czas trwania musi być utrzymane. minimalny okres anty-Epileptic narkotyków użytkowania wynosi dwa do trzech lat.

prawo przepisywania leków i dawkowanie może być skomplikowane. Twój lekarz zadecyduje go. narkotyków, które mają być podjęte regularnie na właściwym czasie, i prawidłowe dozowanie.

wszystkie zajęcia leki anty-anty padaczką lub narkotyków mają pewne działania niepożądane. które mogą obejmować łagodny zmęczenie, zawroty głowy, ogólne osłabienie i masy ciała. w niektórych przypadkach bardziej poważne działania niepożądane to depresja, wysypki, utrata koordynacji, mowy problemy i skrajne zmęczenie.

jeśli leczenie nie jest skuteczne, chirurgii jest wskazany.


samodzielnej opieki nad padaczką: —

pacjentów z padaczką powinny przestrzegać pewnych środków w celu uniknięcia komplikacji, urazy i skutecznie zarządzać napadów. pacjent powinien mieć mały rekord z nim, ponieważ zawiera użyciu narkotyków, powołując lekarza, adres, statystyka itp. pacjent powinien unikać alkoholu i palenia tytoniu, gdyż powoduje drgawki.

utrzymanie ogólnego zdrowia jest ważnym krokiem w kontrolowaniu padaczki. deprywacji snu jest potężnym powodować napadów. należy uzyskać odpowiedni odpoczynek każdej nocy i świadomego wysiłku jeść zrównoważona dieta, wysiłek fizyczny i stres skutecznie zarządzać. medytacja utrzymuje ciało i umysł świeży i bezpłatne. nadmierne spożycie alkoholu maja pogorszyć stan.

Read this article in English